Trendy roku 2022

S novým rokem přichází i nové trendy v interiér designu

 

Ptáte se jaké jsou trendy nastávajícího roku? A jak je uplatnit ve vašem interiéru? 

Rok 2022 přináší velkou změnu pro interiéry – věci budou dokonale nedokonalé.

Trendy příštího roku zdůrazňují krásu symetrických, nerovných nebo nevyvážených věcí. Jde především  o to vidět nedostatky jako výhodu. Ocenit jedinečnost a skromnou krásu, kterou lze nalézt ve věcech, jež jsou nestálé, staré, opotřebované nebo neúplné mají retro nádech. rása výrazných barev v netradiční kombinaci a v neposlední řadě i hra struktur v jemných neutrálních a přírodních odstínech. 

Takže, bez dalších okolků, pojďme nahlédnout v seriálu příspěvků na dokonale nedokonalé trendy bytových dekorací pro rok 2022.

První fotka

Druhá fotka

Třetí fotka

Neutrální a přírodní odstíny 

Neutrální a přirozené barvy nikdy nevyjdou z módy. Je to stálice v trendech, pro nastávající rok se očekává, že uvidíme ještě více těchto odstínů. 

Představte si šedou, béžovou, bílou a hnědou s teplými nebo bohatými podtóny jako barvy nástěnných maleb. Přírodní barvy země jsou také trendy, protože lidé ve své domácnosti touží po zenovém pocitu. Po dvou letech, kdy jsme kvůli pandemii více doma a často doma i pracujeme, jsme nakloněni vytváření klidného prostředí. To se odráží ve volbě neutrálních tónů a zakomponování přírodních materiálů, rostlin, zeleně.

Převládat budou barvy a textury inspirované přírodou, jako je modrá, zelená, sytá/hluboká červená a uzemněné zemité tóny, stejně jako organické, přírodní tvary, které dodávají na zajímavosti.

#nature #neutralcolors #organicshapes #interior #trends #2022 #delivi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

První fotka

Druhá fotka

Akcent zelené a růžové 

Ostrý akcent zelené a růžové způsobem, jaký jste v interiéru nikdy předtím neviděli, přináší další trend roku 2022. 

Kombinace barev uklidňujícího zeleného tónu drahokamů a výrazné terakotové růžové vyzařující teplo a pohodlí, dodává prostoru vjem péče a  bezpečí, které v současné náročné době vyhledáváme.

Odvážíte-li se k této kombinaci a doplníte-li ji zlatou barvou,odměnou vám budou elegantní a krásné interiéry. 

#green #pink  #color  #newcombination  #interior #trends #2022 #delivi

První fotka

Druhá fotka

Biophilic Design 

Další trend nového roku, který vám chceme představit a neměl by tu chybět! Jde o zaměření se na zelené odstíny v interiéru v podobě přírodních a biomorfních vzorů. 

Samozřejmě největší kouzlo do těchto interiéru vnáší živé rostliny, které se stávají čím dál více populárnější.

Důraz v interiéru bude především na vytvoření uklidnujícího prostředí s přirozeným osvětlením a větráním.

#green #interior #interiordesign #greenworld #plants #trends #2022 #delivi

První fotka

Druhá fotka

Třetí fotka

Nepravidelné a oblé tvary nábytku 

Právě tohle bude podle odborníků největším hitem roku 2022!                  

V interiéru budeme spatřovat čím dál častěji nepravidelné a oblé tvary, a to hlavně u nábytku.                                                                                                                             Velkým favoritem budou sedací soupravy, zrcadla, kuchyňské ostrůvky, ale také elegantní nábytek, jako jsou židle se sudovými opěradly. Pokud uvažujete už delší dobu o výměně sedačky, tak neváhejte a obměňte váš nábytek za nejnovější trendy! 

#round #irregular #shapes  #furniture #interior #trends #2022 #delivi

První fotka

Druhá fotka

Třetí fotka

Podobné příspěvky

Trendy roku 2022

S novým rokem přichází i nové trendy v interiér designu.    Ptáte se jaké jsou trendy nastávajícího roku? A jak je uplatnit ve vašem interiéru? 

Více

Vánoce 2021

BARVA VÁNOC 2021 Blíží se krásný čas Vánoc, doba setkávání s rodinou a přáteli, a po nekonečném kolotoči vánočních příprav i doba klidu a pohody. 

Více

Jak na podzimní výzdobu?

Dušičkové období  Pomalu přichází období sychravých dnů podzimu a s ním spojený svátek v českých krajích velmi rozšířený, svátek Dušiček a to 2.11, v tento

Více