Vánoce 2021

BARVA VÁNOC 2021

Blíží se krásný čas Vánoc, doba setkávání s rodinou a přáteli, a po nekonečném kolotoči vánočních příprav i doba klidu a pohody.  A právě pro vytvoření té správné vánoční atmosféry jsou nám nápomocné dekorace,  ozdoby a v neposlední řadě oblíbené cukroví. V našem příspěvku se však budeme věnovat dekorování interiéru a chceme vám přiblížit letošní trendy Vánoc. 

Jaká barva bude tedy vládnout letošním Vánocům?? 

Pro letošní Vánoce 2021 je jednoznačně BÍLÁ! Bílou budou doplňovat především pastelové odstíny. 

Letos do ústraní odstoupila zlatá barva a dala prostor barvě stříbrné. Nechte se jimi tedy inspirovat od počátku i v době Adventu a hlavně dekorujte společně, užijte si to s vašimi dětmi, rodinou jak jen to je možné!

Odkaz na pinterest

TREND VÁNOC 2021 

Velkým trendem se stalo slovíčko UDRŽITELNÉ! A je to tak, dominuje i letošním Vánocům! 

Vracíme se zpátky k používání přírodních materiálů a obnovujeme techniky ručních prací. To vše zesílilo i v oblibu přírodních zemitých odstínů barev.

Jelikož je letošní barva bílá, budou se krásně na stromku vyjímat paličkované, bílé,  slaměné a dřevěné ozdoby. Můžete si ovšem vyrobit vlastní domácí perníčkové ozdoby, které mimo to provoní celý interiér!

Na zabalení dárků můžete použít hnědý přírodní papír a převázat například lýkem a dozdobit třeba zelenou vonící větvičkou. 

Nezapomínejte však, že k udržitelným Vánocům patří i osvětlení a to v tomto případě nejlépe ručně vyrobenou svíčkou. 

Odkaz na pinterest

VÁNOCE 2021 NA SKOK DO SKANDINÁVIE 

Letošní výběr vánoční barvy se přibližuje k neustále populárnímu skandinávskému stylu. Jeho světlé útulné tóny barev jsou barvami klidu, a přesně to by mělo k Vánocům patřit!

Pro navození té správné skandinávské atmosféry vybírejte světlé doplňky a textilie od smetanových po světle hnědé odstíny. Útulnost interiéru vám zajistí zapálený krb či svíčka a třeba naaranžovaná žlutá světýlka. 

Odkaz na pinterest

RETRO VÁNOCE 

Dalším hitem těchto Vánoc jsou retro ozdoby. Nejde o podobu Vánoc před 30 či 40 lety, to se nemusíte bát. 

Jedná se o skleněné baňky a jiné nádherné ozdoby, na které rádi vzpomínáte. Na trhu seženete spoustu takových ozdob. Dejte jim nádech moderního stylu, podpořte je jemnými světýlky a moderními ozdobami.

Je už na vaší fantazii, kam retro ozdoby pověsíte, zda na strop, dveře, nábytek nebo dokonce i na stromeček.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz na pinterest

 

Podobné příspěvky

Trendy roku 2022

S novým rokem přichází i nové trendy v interiér designu.    Ptáte se jaké jsou trendy nastávajícího roku? A jak je uplatnit ve vašem interiéru? 

Více

Vánoce 2021

BARVA VÁNOC 2021 Blíží se krásný čas Vánoc, doba setkávání s rodinou a přáteli, a po nekonečném kolotoči vánočních příprav i doba klidu a pohody. 

Více

Jak na podzimní výzdobu?

Dušičkové období  Pomalu přichází období sychravých dnů podzimu a s ním spojený svátek v českých krajích velmi rozšířený, svátek Dušiček a to 2.11, v tento

Více