O nás

Jsme komunitou nadšenců DESIGNU a jeho uplatnění při vytváření návrhů interiérů. Těší nás spolupracovat na uskutečnění vašeho vysněného bydlení, funkčních prostor pro vaši kancelář, nebo atraktivních komerčních prostor pro nabídku vašich služeb vašim klientům.

Máme rádi DESIGN, který je funkční a obohacuje váš život tím co od něj čekáte!

Tým tvoří jak zkušení interiérový návrháři, projektanti, tak studenti a nově začínající návrháři interiérového designu. To nám dává nezměrné možnosti vytvářet zajímavé a svěží návrhy postavené na stabilním základě zkušeností.

Jana Rejmonová

Návrhy interiérů mi přináší radost. Těší mě být součástí procesu, kdy se zhmotňují představy klienta a jeho vysněného domova. Ve svých návrzích interiérů jak pro bydlení, tak i pro komerční účel kladu důraz na koncepčně promyšlené řešení. Ráda pracuji s přírodními materiály a jejich strukturou, což prostoru přináší příjemnou atmosféru. Mám ráda komplexní zakázky od zadání až po realizaci, kdy se návrh zhmotňuje a z hrubé konstrukce pomalu vyrůstá jemná harmonie domova.

Radka Zahradníková

Radka Zahradníková je kurátorka současného umění a designérka věnující se počítačové grafice a interiérům. Ve své práci preferuje minimalistický přístup a kombinaci estetiky a funkčnosti. Využívá základní postupy kompozice, ergonomie, které doplňuje nevšedními barevnými kombinacemi nebo uměleckými a designovými objekty.

Dominika Rejdová

Jsem studentkou interiér designu v Ústí nad Labem. Vybrala jsem si tento obor, protože je velmi různorodý, spojující design a umění. Nikdy nevím jaký projekt mě čeká, pokaždé dělám něco jiného, což mám na tomto oboru nejraději. Osobně dávám přednost jednoduchosti a praktičnosti, jemným barvám, ale také ráda kombinuju a experimentuji mezi bytovými styly.

Kristýna Hůrková

Věnuji se grafickému a interiérovému designu a oba tyto obory mě baví propojovat. Na interiérovém designu se mi líbí jeho rozmanitost a přesah do mnoha dalších sfér. Ráda pracuji s lidmi a zhotovuji jejich představy. Líbí se mi experimentovat s výraznými prvky a barvami, které prostor ozvláštní a dodají mu osobité kouzlo.

Lenka Herbová

Zabývám se tvorbou funkčního interiéru. Do prostoru ráda vkládám originální prvky, ale zároveň kladu důraz na správné uspořádání a ergonomii v prostoru, tak aby vše působilo uceleně a bylo uživatelsky pohodlné, funkční a nadčasově líbivé. Můj styl designování lze využít v různorodých projektech. Od bydlení, přes kanceláře až po obchodní nebo průmyslové zóny. Teoretické znalosti získávám studiem interiérového designu v Ústí nad Labem, které doplňuje má praxe z realizací.